Kamis, 15 November 2012

ut program. Keď dosiahnu stredných škôl, môžu byť

spadol z milosti v Egypte revolúcia počas arabskej jari Mnohí vyjadrili obavy o aký druh nová vláda môže prevziať. Niektorí navrhol, že keďže armáda bola väčšinou pod kontrolou, a priatelia so Spojenými štátmi, ktoré sme mali čoho báť. Navyše, mnohé z tých vysokoškolákov, ktorí začali revolúcie boli tiež ekiosku.com beli umiernení moslimovia alebo pomerne liberálne, prijíma všetkých náboženstiev. Ostatné špekulanti navrhol, že moslimské bratstvo môže prevziať, a sme mali byť opatrní čo chceme v nový režim.
Veľa povedal, že sme nemali obávať, a že všetko bude v poriadku. Dnes prevzal Moslimského bratstva a veci nie sú tak hladké, ako sme dúfali, a bratstvo je veľmi dobre organizovaná, a dobre opevnený politicky. Sú pod kontrolou, aby pravidlá a tak to bude v budúcnosti pre docela nejaký čas. Čo to znamená pre Spojené štáty a naši diplomatické úsilie? No, sme boli trochu odmietol Moslimského bratstva, a žiadal, aby milostivo podľahnúť ich pravidlo.

Zrejme by chceli mať peniaze pokračovať k toku v a uvedomujú, že sú na starosti Suezský prieplav a požiadajú, aby sme udržať ich odoslaním finančnú pomoc ak chceme byť ich priateľom. Čo chceme mohol možno dohodnúť cenu. Kde som prišiel z tejto sa nazýva vydieranie, ale na Blízkom východe je samozrejmosťou, a možno je na čase sme si na to zvyknete. Keď prezident Barack Obama išiel do Egypta a urobil s veľkou reč, po ktorej dostal Nobelovu cenu za mier, to bolo pred revolúciou, ktorý skončil v bratstvo prevzatia.

Rand Corporation uhasiť zaujímavý výskum dokument s názvom; "Moslimské bratstvo, jeho mladosti a dôsledky pre USA angažovanosť," Jeffrey Martini, Dalia Dass Kaye a Erin York. Podľa správy je rozdelenie moslimské bratstvo mládeže a;

"Deti nemôžu stať plnohodnotnou členov organizácie, ale oni môžu affiliate s bratstvo prostredníctvom organizácie scout program. Keď dosiahnu stredných škôl, môžu byť začlenené do študentskej sekcii Megabajt a začať proces stáva full-rozvinutú členom organizácie. Tam je sekretariát v každom egyptskú gubernií a mládež tajomník je poverený posilnenie väzieb medzi mladších členov, nábor nových členov a príprave mládeže strany pre budúce vedenie."

Správa a RAND Corporation výskumnej správe nespomenul, že interakcia medzi mládežou a vedenie je podobná staré Grécko tradície, pokiaľ ide o lepenie. Avšak, to je bezpečné hovoriť. Ako viete, že prezident Obama je v poriadku s Moslimského bratstva vedúcu úlohu v Egypte a metódy využívajú udržiavať také vedenie v priebehu času, ako uviedol je v komentároch pri jeho Blízkeho východu cestách.

Nie všetky moslimské bratstvo mládeže majú tendenciu sa dostať spolu s zriadenie Senior Moslimského bratstva. Niektoré bežne otázku orgánu, napriek tomu, tých, ktorí break away nie ocitnú členov bratstva v budúcnosti, ale môžu skončiť životnosť politickej opozície. V mnohých ohľadoch možno sme mali byť opatrní čo chceme, nabudúce existuje povstania alebo revolúciu niekde vo svete. Sme nemali počítať našej kurčiat, skôr, ako sa vyliahnu, ani by sme mali očakávať priaznivý výsledok.

Tidak ada komentar:

Posting Komentar